Sháníte nejvýhodnější letenku?

spojené arabské emiráty fond bohatství

Největší arabské státní fondy dobývají Evropu, ale i vesmír...

Arabské země jsou velmi bohaté díky těžbě ropy. I přesto, že cena ropy v posledních letech spadla na polovinu, stále mají dost prostředků, které se snaží investovat. Kdo jsou největší investiční "žraloci" z Blízkého východu?

Spojené arabské emiráty informace o zemi |

Chystáte se na dovolenou do Spojených arabských emirátů? U nás najdete informace pro turisty, zjistíte, jaká je v SAE měna, čas a požadované vstupní doklady.

Spojené arabské emiráty | Informace o destinaci Spojené arabské...

Plánujete cestu nebo dovolenou v Spojené arabské emiráty? Klikněte a pročtěte si rady a turistické tipy pro Spojené arabské emiráty Aktuální počasí, měnové kurzy, roaming a mnoho dalších informací.

Spojené arabské emiráty – Pro dovolenou a cestování

Spojené arabské emiráty jsou pro Středoevropana exotickou zemí. Ta na jednu stranu ukazuje tradiční způsob života (zejména co se zvyků týče), na druhou stranu se ...

Orgány Spojených arab. emirátů podepisují dohodu o podpoře...

Úřad pro cenné papíry a komodity Spojených arabských emirátů (SCA) podepsal dohodu s úřadem Dubajského světového obchodního centra (Dwtca).

Spojené arabské emiráty - moderní země v arabském světě

Spojené arabské emiráty jsou jednou z nejvyspělejších zemí v arabském světě. Nabízejí svým návštěvníkům takovou podívanou, až nad tím rozum zůstává stát.

Veřejný investiční fond Saúdské Arábie - Magazín

Jelikož například Spojené arabské emiráty (SAE) se svým bohatstvím primárně spoléhají na vývoz ropy, je jejich suverénní bohatství rozděleno mezi několik státních investičních fondů, které se skládají z řady dalších aktiv, jež pomáhají...

Hedgové a suverénní fondy: netušená moc! -

Obrovské koncetrace majetku, které dokáží zničit menší ekonomiku, prakticky vládnou dnešnímu světu. Mnozí je podezřívají z úmyslné spekulace s ropou. Nenáviděné, výnosné, mocné...takové jsou hedgové a suverénní fondy.

Spojené arabské emiráty -

Spojené arabské emiráty jsou federace rozkládající se na středním východě, v jihozápadní Asii na východě Arabského poloostrova.

Kdo je princ Spojených arabských emirátů?

Zjistěte odpovědi na více než 18 dalších otázek TheMoney.co.

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Zajištění nejlepší ceny

98 % spokojených zákazníků

Výhodné nabídky levných letů.

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky