Sháníte nejvýhodnější letenku?

španělsko a fotbalistu

Španělsko - Norsko 3:0, Ve finále ME fotbalistů do 21 let si...

Fotbalisté Španělska a Itálie postoupili na mistrovství Evropy hráčů do 21 let v Izraeli do finále. Obhájci titulu v dnešním semifinále v Netanye porazili Dánsko 3:0 a Italové si pak v Petah Tikvě poradili 1:0 s Nizozemskem.

Fotbalisté prohráli v Málaze se Španěly stejně jako v...

Málaga (Španělsko) - Čeští fotbalisté v závěrečném čtvrtém červnovém utkání skupiny A2 Ligy národů ve Španělsku překvapení nezpůsobili a stejně jako ve čtvrtek v Portugalsku prohráli 0:2.

Ve Španělsku testovali na doping pouhých 57 fotbalistů...

Ve španělském fotbale bylo v probíhající sezoně provedeno pouhých 57 dopingových kontrol. Důvodem je nedostatečná opora v zákonech a také chybějící dohody se světovou federací FIFA a evropskou unií UEFA.

Švýcarsko - Španělsko 1:1, na penalty 1:3, Španělsko zvládlo...

Fotbalisté Španělska porazili Švýcarsko 3:1 v penaltovém rozstřelu a jsou prvními semifinalisty mistrovství Evropy. Po 90 minutách i prodloužení se v Petrohradu hrálo 1:1.

Španělský fotbal a reprezentace -

- kompletní zpravodajství, zprávy z domova i ze světa

Česko - Španělsko 2:2, sekundy od senzace, fotbalisté...

Čeští fotbalisté byli blízko senzace. Ve svém druhém vystoupení v elitní skupině Ligy národů mířili k vítězství nad Španělskem, nadějný stav 2:1 drželi do 90. minuty, ale pak na stadionu v pražském Edenu dostali gól z hlavy stopera...

Fotbalisté byli blízko senzaci, Španělsko ale v poslední minutě...

Čeští fotbalisté v druhém utkání skupiny A2 Ligy národů remizovali se Španělskem 2:2. Reprezentanti proti finalistům minulého ročníku a trojnásobným...

Španělsko :: Čeští fotbalisté v zahraničí

Čeští fotbalisté v zahraničí

Fotbalisté Španělska zvítězili ve Švýcarsku 1:0 a jsou druzí...

Praha - Španělští fotbalisté zvítězili v elitní skupině Ligy národů ve Švýcarsku 1:0 a posunuli se na druhé místo v tabulce před Česko, které v souběžně hraném duelu prohrálo v Portugalsku 0:2.

Oživení ze Španělska? Import "méněcenných" fotbalistů (ne...

Ačkoli zahodil penaltu, byl v duelu proti Spartě nepřehlédnutelný. Olomoucký šikula Pablo González již nějaký čas dělá českou ligu zajímavější. „Už ho beru jako našeho klíčového hráče,“ přiznal Radoslav Látal, kouč Sigmy.

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Zajištění nejlepší ceny

98 % spokojených zákazníků

Výhodné nabídky levných letů.

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky