Sháníte nejvýhodnější letenku?

sopka řecko

Kategorie:Sopky v Řecku – Wikipedie

Zobrazují se 2 stránky z celkového počtu 2 stránek v této kategorii.

Sopky ostrova Santorini I.část | New

Hlavní sopka ostrova Santorini je jedna z nejvýznamnějších sopek. Považována za příčinu zničení minojské Kréty. Současné moderní město je vlastně pouze východní půlměsíc starověkého kruhového ostrova.

Zajímavá místa na Řeckých ostrovech: Památky a zajímavosti

Řecké ostrovy jsou nejjižnější zemí na Balkáně (rozloha 131 957 km²), je rozdělené do 52 provincií a kromě Filipín a Indonésie není žádný jiný stát rozprostřený ...

Fotografie sopka na ostrově nyssiros v Řecku #48506529...

Fotografie sopka na ostrově nyssiros v Řecku #48506529 legální licencovaný Royalty Free obrázek od fotografa Panos_Karas. Stáhněte si fotku sopka na ostrově nyssiros v Řecku z fotobanky FotkyFoto

Řecko bojuje o turisty, slibuje jim odškodnění za stávky či...

Atény - Řecko slibuje turistům, že jim zaplatí mimořádné výdaje, pokud jejich pobyt zkomplikuje stávka nebo i přírodní katastrofa. Atény se tak snaží přilákat na dovolenou do země víc cizinců.

Řecko, země českým turistům zaslíbená: Ostrov Nísyros aneb Jak...

Sopka. Pro většinu lidí to slovo znamená nebezpečí, zkázu a řeky rozžhavené lávy. Pro obyvatele malého řeckého ostrova Nísyros je však každodenní skutečností. Necelá tisícovka ostrovanů žije přímo na jejích svazích.

LIDÉ Ztratili VŠE → Sopka na Kanárských ostrovech

19.září začala na ostrově La Palma na Kanárských ostrovech erupce sopky Cumbre Vieja. Nejméně 6 tisíc lidí bylo evakuováno. Mnozí z nich přišli o veškerý majetek. Živel zničil okolo 1 tisíce budov a desítky kilometrů silnic.

Sopky ostrova Santorini II.část | New

Článků o sopkách ostrova Santorini, jsme se dozvěděli mnoho zajímavého. Oblíbeným cílem dovolené turistů. Lákají nádherné přírodní scenérie a malebná architektura. Byl sopečný vulkán Santorini neaktiv

Spící sopka a mořská potvora - na Kosu vás má stále co...

Cestovatelský portál pro opravdové cestovatele. Cestování. Krásná místa doma i ve světě. Fotky a zajímavé informace z cest.

Kos (sopka) – Wikipédia

Kos je názov pleistocénneho sopečného centra, nachádzajúceho sa na ostrove rovnakého mena, patriaceho do gréckeho súostrovia Južné Sporady.

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Zajištění nejlepší ceny

98 % spokojených zákazníků

Výhodné nabídky levných letů.

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky