Sháníte nejvýhodnější letenku?

shopping egypt sharm elektřiny

Hotel Sharm Resort, Egypt Sharm El Sheikh - 3 134 Kč Invia

Prohlédněte si recenze hotelu Sharm Resort, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Sharm Resort, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Sharm Resort na největším online prodejci zájezdů v ČR.

Dovolená Sharm el Sheikh (Egypt) • CK Blue Style

Ideální místo pro milovníky potápění: Sharm el Sheikh. Dovolená v tomto koutě Egypta vás nadchne. Letovisko nabízí úchvatný podmořský svět a stoprocentní servis hotelů.

Sharm El Sheikh International Airport, Egypt: live flight...

Sharm El Sheikh International Airport - Gateway to the Best Red Sea Resort. Sharm El Sheikh airport flight arrivals and departures, airport map, airport photos.

Dovolená Sharm El Sheikh 2022 | EXIM Tours

Odpočiňte si na letní dovolené nebo last minute v Sharm El Sheikh v Egyptě. Pláže, potápění, komfortní hotely. Zájezdy Sharm El Sheikh jsou pro celou rodinu.

Sharm El Sheikh, pláž Ras Om El Sid, Egypt | Krásné pláže

První otužilci vyrazili do Egypta! Teploty jsou tady příjemné celoročně, s vodou je ale maličko problém. V zimních měsících si do moře odskočí jen ti nejotužilejší. Zanedlouho ale bude moře „jako kafe“. Pokud se do Egypta chystáte a...

Egyptská letoviska - Sharm El Sheikh | Egypt na Světadílech

Na jižním cípu Sinajského poloostrova se rozkládá velmi živé a moderní letovisko Sharm El Sheikh. Začalo být budováno teprve nedávno, přesto dnes patří k nejnavštěvovanějším a nejrychleji se rozvíjejícím destinacím v Egyptě.

Sharm el Sheikh, Egypt |

Největším lákadlem oblasti, ale není opalování na pláži, ale podvodní dobrodružství na jedné z mnoha potápěčských lokalit v okolí.

Výlety v Sharm el Sheikhu • CK Blue Style

Původně malé rybářské městečko na nejjižnějším cípu Sinajského poloostrova bylo v minulosti obydleno beduíny, kteří v absolutním poklidu využívali bohatství místního moře.

Sharm El Sheikh (Egypt) Průvodce: cestování a dovolená

Sharm el Sheikh v Egyptě patří k nejvíce oblíbeným letoviskům pro exotickou zimní dovolenou. Proč tomu tak je? Jak je zvykem v této lokalitě i město na nejjižnějším ...

Potápění v Egyptě, Sharm El Sheikh | EXIM Tours

Zájezdy s potápěním v Rudém moři. Přehled nejoblíbenějších hotelů a potápěčských míst. Vyberte si dovolenou v Sharm El Sheikhu a poznejte podmořský svět korálového útesu.

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Zajištění nejlepší ceny

98 % spokojených zákazníků

Výhodné nabídky levných letů.

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky