Sháníte nejvýhodnější letenku?

sever itálie památky unesco

TOP 7 nejkrásnějších památek Unesco v Evropě |

Vydejte se s námi po stopách nejkrásnějších památek Unesco v Evropě. Poradíme vám, které památky ze seznamu světového dědictví Unesco rozhodně musíte vidět.

Bari, Itálie - zajímavosti, památky, pláže -

Deváté největší město Itálie Bari si získá srdce každého turisty. Na návštěvníky zde čekají historické památky, velký přístav a krásná okolní příroda. Jaké jsou v Bari památky a kam vyrazit na výlet v Bari a okolí?

Itálie: zajímavosti a památky | CK Mundo

Milán, město na severu Itálie, je mekka módy. Každý rok se sem sjíždí milovníci luxusních značek, aby se inspirovali na Fashion weeku, který přináší novinky pro nadcházející sezónu.

Perly severní Itálie, památky Unesco, Benátky a slavnost...

Poznávací zájezdy Itálie. Sever Itálie , to je jako řada drahokamů rozsypaných po mapě. Mantova, Modena s překrásnou katedrálou,…

Nejkrásnější památky Unesco v Itálii | Italia Travel

Na seznamu kulturního a přírodního bohatství lidstva je zapsáno více než 1 000 lokalit a plných 5 % se nachází v jediné zemi – Itálii.

Památky Unesco na severu Polska -

Památky Unesco na severu Polska, akční letenky, levné zájezd, cestopisy a trip reporty. Spousta užitečných tipů a informací pro cestovatele.

Itálie, památky Unesco - detailní informace - Geops-CK

Itálie, památky Unesco, zajímavé informace

Španělské památky Unesco - Země Světa

Španělsko je po evropské části Ruska, Ukrajině a Francii čtvrtou největší evropskou zemí. Zaujímá rozlohu téměř 506 000 km2 a žije v něm skoro 47 milionů obyvatel. Správně se dělí do 17 autonomních společenství, z nichž 15 leží na...

Unesco – světové památky « Třetí věk - stránky pro důchodce a...

Portál nejen pro důchodce a seniory s užitečnými informacemi, tipy, návody a pomocnými službami pro společnost českých seniorů.

Zajímavosti Itálie - památky a zajímavá místa k navštívení...

Itálie by se dala rozdělit na dvě poloviny. Sever a jih. Obě tyto části jsou natolik kontrastní a rozdílné, jakoby snad ani netvořily společný stát. Za milník mezi těmito oblastmi se považuje Florencie.

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Zajištění nejlepší ceny

98 % spokojených zákazníků

Výhodné nabídky levných letů.

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky