Sháníte nejvýhodnější letenku?

roccobarocco koronavirem itálie

V Česku je 26 lidí nakažených koronavirem. Itálie má v...

Nemocnice Na Bulovce ohlásila včera večer dalších pět pozitivních pacientů na koronavirus. Na twitteru to večer uvedl ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO). Počet nakažených v České republice tím stoupl na 26.

Francie dnes patrně oznámí 200.000 nákaz koronavirem, Itálie...

Paříž/Řím - Počet nově nakažených koronavirem ve Francii dnes večer překročí hranici 200.000 případů, uvedl francouzský ministr zdravotnictví François Braun. Itálie pak oznámila 100.000 nově infikovaných.

Itálie hlásí první případ nakažení koronavirem. Pacient byl v...

Itálie dnes ohlásila prvního nakaženého člověka novým koronavirem, který se šíří z Blízkého východu. Nemocným je 45letý muž, který přicestoval z Jordánska, oznámilo podle agentury Reuters italské ministerstvo zdravotnictví.

Varování před koronavirem v severní Itálii - TTG – vše o...

Ministerstvo zahraničí (MZV) doporučuje českým občanům, aby se vyhnuli regionům v severní Itálii, kd

Francie dnes patrně oznámí 200.000 nákaz koronavirem, Itálie...

Počet nově nakažených koronavirem ve Francii dnes večer překročí hranici 200.000 případů, uvedl francouzský ministr zdravotnictví François Braun. Itálie pak oznámila 100.000 nově infikovaných.

Vůdce italské Demokratické strany infikován koronavirem...

Zingaretti, který je prvním italským vůdčím politikem, který tento virus chytil, se v sobotu uchýlil na sociální média, aby veřejnost informoval, že si nemají dělat starosti, a Italský lid ujišťoval, že se mu vede „dobře“.

Ital s koronavirem se nechal z Prahy převézt sanitkou domů...

Ital nakažený koronavirem se nechal převézt sanitkou z Prahy, kde pobýval, do své domovské oblasti na jihu Itálie. Na cestu dlouhou přes 1500 kilometrů upozornil neapolský deník Il Mattino.

Itálie spustila masivní průzkum promořenosti koronavirem...

V Itálii začal rozsáhlý průzkum, který má pomocí testování krve na protilátky zjistit, jak velká část populace se během epidemie covidu-19 skutečně nakazila. Laboratoře budou analyzovat krev od 150.000 lidí, které pomohli vybrat statistici...

Itálie hlásí první případ nákazy koronavirem — ČT24 — Česká...

Řím – Itálie dnes ohlásila první případ nákazy novým koronavirem, který se šíří z Blízkého východu. Nemocným je 45letý muž, který přicestoval z Jordánska. Podle italského ministerstva zdravotnictví byl pacient s vysokou horečkou, kašlem a...

Evropské země přitvrzují v boji s koronavirem, Itálie zavádí...

Přísnější opatření proti šíření koronaviru od čtvrtka platí i v Itálii, kde se musí začít nosit roušky i ve venkovních prostorách v blízkosti lidí z jiné domácnosti. Za porušení této povinnosti hrozí pokuta až 1000 eur (asi 27 000 korun).

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Zajištění nejlepší ceny

98 % spokojených zákazníků

Výhodné nabídky levných letů.

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky