Sháníte nejvýhodnější letenku?

muslim brotherhood egypt cukroví mušličky

- Diskuse

Dekrety egyptského prezidenta Muhammada Mursího vyvolaly v zemi odpor. Mohutný protest v Káhiře musela v noci na sobotu rozehnat policie slzným plynem.

BFPT 2015 resumé | Šumavák bloguje

BFPT 2015 se opět vcelku vydařil. Počasí jako tradičně nádherné, i se trochu oteplilo, „prase“ se povedlo, myslím i v guláši, pivo jako křen, rakouský burčák „jako víno“, Daniny koláčky doplnily sladké…

mà v na je co on Instagram

Automotodromo, Prague, Czech Republic, Nusa Penida Island . Average media age

Všechny příspěvky podepsané stejným jménem

Svet je napaden rakovinou matrialismu,kterym nejvice "trpi" politici a jsou pro to hotovi udelat vsechno,nebot moralka nenosi penize.Lidska spolecnost prodelava hnilobny proces parazitniho vydridusstvi.

- Diskuse

Občanská válka v Libyi skončila, diktátor Muammar Kaddáfí je už déle než měsíc mrtvý, někdejší povstalci ale stále vězní přibližně sedm tisíc zajatců.

Diskuse: Egyptské volby vyhrál Sísí, získal 93 procent ...

Egyptský prezidentem byl podle očekávání zvolen Abdal Fattáh Sísí. Podle předběžných výsledků dostal přes 93 procent hlasů, jeho jediný rival Hamdín Sabbáhí získal jen tři procenta. K volbám přišlo kolem 44 procent voličů.

- Diskuse

Re: To autor Pak ok :) Překvapil jste mne, protože dosud jste se snažil být nestranný a věcný. Taky neříkám,že aktivisté jsou svatí,ale chci věřit tomu,díky tomu,že střelné zbraně neměli,že se opravdu snaží tam dovézt, cement, montované domky a inval

- Diskuse

Úterý 10. prosince 2019, svátek má Julie. schránka; Aktivovat Premium za 1 Kč

- Diskuse

The Muslim Brotherhood, now pivotal in Egyptian political turmoil, has been Western sponsored for decades. The CIA and other intelligence agencies partnered with the Brotherhood in opposing Nasser, who died in 1970.

Essam al-Erian z Muslimského bratrstva chce návrat Židů do ...

Místopředseda egyptské strany Muslimské bratrstvo požaduje návrat Židů do Egypta. Dr. Essam al-Erian způsobil ve čtvrtek rozruch svým prohlášením, že Židé, kteří byli nuceni opustit Egypt po vzniku Izraele v roce 1948, musí odmítnout život v represiv

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Zajištění nejlepší ceny

98 % spokojených zákazníků

Výhodné nabídky levných letů.

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky