Sháníte nejvýhodnější letenku?

keňa jazyků

Keňa jazykový slovník - Základní fráze rychlokurz -

Keňa slovník. Udělejte si rychlokurz jazyka. Máme pro vás základní fráze, které vám pomohou domluvit se na cestě do Keňa.

Keňa – jazyk « Dovolená Keňa (Afrika)

Keňa: Pro návštěvu Keni budete potřebovat alespoň jeden z místních jazyků – angličtina, svahilština. Místní domorodý jazyk (svahilština) používali Svahilci žijící v pobřežní oblasti.

Keňa v Atlasu sveta: Podrobné informácie a mapa

Keňa v Atlasu sveta s mapou a podrobnými informáciami o ľuďoch, hospodárstve, geografii a politike krajiny Keňa. Vrátane štatistických čísel, vlajok a prehľadov pre všetky krajiny.

Keňa - informace o zemi - dovolená s ESO travel

Keňa má zkrátka co nabídnout všem věkovým skupinám.

Keňa Jazyk/Slovník lacné letenky, ubytovanie: hotely

Keňa Jazyk/Slovník: Rady a tipy pre cestovateľov, k tomu letenka, hotel, ubytovanie. Rezervácia leteniek, pobytu, dovoleniek a zájazdov. Dovolenkový sprievodca, tipy a triky pre cestovateľov.

Jaké jazyky se používají v Keni? |

Keňa, s oficiálním názvem Keňská republika, má populaci téměř 50 milionů lidí a je východní africkou zemí, která je kulturní a geografickou směsí. Oficiální jazyky Má dva oficiální jazyky, se kterými se budete setkávat velmi často, jsou to...

Keňa |

Sníte o nezapomenutelné dovolené? Keňa vám ji splní! Vyberte si z široké nabídky zájezdů ještě dnes. Specialista na exotiku již od r. 1992.

Jazyk a základní slovník nejčastějších frází v Keni | Keňa...

Víte, jakým jazykem se mluví v Keni? Potřebujete seznam běžných slovíček a nejčastějších frází, abyste se domluvili? Máme to pro vás připraveno!

Keňa - Dnes jím jako...

Keňa je proslavená mnoha nádhernými přírodními parky a rezervacemi s divokými zvířaty i mořskými parky, nachází se tam druhý nejvyšší vrchol Afriky, největší přístav na celém východoafrickém pobřeží Mombasa, masajské vesnice a mnoho dalšího...

Jaké jazyky se v Keni mluví? - 2022

Angličtina je další jazyk, který je uznán zákonem jako oficiální jazyk v Keni. Angličtina byla zavedena v zemi poté, co se v 19. století stala Kenya britskou kolonií.

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Zajištění nejlepší ceny

98 % spokojených zákazníků

Výhodné nabídky levných letů.

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky