Sháníte nejvýhodnější letenku?

itálie belgie a ms drnovice

O škole - Mateřská škola Drnovice

Naše mateřská škola je umístěna přímo ve sportovním areálu v bezprostřední blízkosti centra vesnice. V lednu 2019 byla dokončena přístavba jedné třídy MŠ a od školního roku 2020/2021 máme v rejstříku škol zapsanou cílovou kapacitu 122 dětí.

Celé Česko čte dětem: ZŠ a MŠ Drnovice

Mateřská škola Drnovice proto vytvořila Knihobudku. Knihobudku nazdobily děti v rámci Technické školy. Využít knihobudku mohou rodiče ze všech tříd mateřské školy.

ZŠ a MŠ Drnovice: Titulní stránka

Základní škola pro 120 žáků se školní družinou a školní jídelnou. Pořádáme školní výlety. Pro děti nabízíme kroužky: výtvarný, sportovní, počítačový, hry na flétnu, angličtiny i náboženství.

Aktuálně | Základní škola a Mateřská škola Drnovice

Základní škola pro 40 žáků s jídelnou a družinou. Klademe důraz na komplexní rozvoj žákovy osobnosti, čemuž odpovídá didaktická náplň, klima školy i dílčí aktivity. Součástí školního areálu je také tělocvična, pracovní dílna, počítačová...

Základní škola: ZŠ a MŠ Drnovice

Základní škola a Mateřská škola Drnovice, okres Blansko

Kontakt | Základní škola a Mateřská škola Drnovice

Základní škola a Mateřská škola Drnovice, okres Zlín, příspěvková organizace, dále jen „škola“ jako správce osobních údajů informuje o následující skutečnosti.

O škole | Základní škola a Mateřská škola Drnovice

Základní škola a Mateřská škola Drnovice

Titulní stránka - Mateřská škola Drnovice

Provoz státní mateřské školy s pěti třídami o kapacitě 122 dětí s jídelnou. K dispozici je zahrada v přírodním stylu, která slouží nejen k vzdělávání a pobytu dětí venku, ale je i místem pro setkávání s rodiči při zahradních slavnostech.

Základní škola a Mateřská škola Drnovice, okres Zlín,

Škola: Základní škola a Mateřská škola Drnovice, okres Zlín, příspěvková organizace Já (jméno a příjmení zákonného zástupce) __________________________________ žádám o odklad zahájení povinné školní docházky v 1.

Mateřská a základní škola - Oficiální stránka obce Drnovice

Mateřská a základní škola

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Zajištění nejlepší ceny

98 % spokojených zákazníků

Výhodné nabídky levných letů.

Kupte si nejlevnější letenky do magických míst, ať už vás fascinují jejich krása nebo exotika.

Prohledat letenky